Foto

JKA seminārs Zviedrijā, Malme, 2007

Japan Karate Association

AG karate klubs katru gadu plāno braucienus uz Zviedriju, kur vasarā notiek sarptautisks seminārs Shotokan karate. Uz semināru brauc sensei 6. un 7. dani, un tā ir lieliska iespēja mācīties no karate meistariem. Jāpiezīmē, ka Zviedrija ir Baltijas valstīm tuvākā vieta, kur var nokārtot atestātu uz oficiālu, starptautiski atzītu melno jostu (JKA 1. dans). Ieskatam Andra, Egila un viņu skolnieka brauciens. Skaties pilnu galeriju “JKA seminārs Zviedrijā, Malme, 2007”

 

 

 

 

 

Vasaras nometne bērniem “Kalni 2007”

AG karate vasaras nometne Kalni 2007

Kad vēl, ja ne vasarā!!! Treneri Andris, Egils un Maksims vasarā apvieno spēkus un organizē mazajiem karatistiem vasaras nometni!  Treniņi, peldēšanās, sacensības, zīmēšana, disene, futbols, salūts un vēl daudzi citi vasaras prieki – tas viss tiek jaunajiem sportistiem, kas uz nedēļu devušies pie dabas atpūsties un kļūt stiprākiem! Skaties pilnu “Kalni 2007” galeriju.

 

 

 

2007. gada  kluba eksāmens uz jostām

AGkarate jostas 2007

2007. gada maijs, pienācis laiks mainīt jostas! Mazie un lielie kārto jostu eksāmenu pie Andra, kurš pēc starptautiskajiem standartiem drīkst pieņemt eksāmenus līdz melnajai jostai. Skaties pilnu 2007. gada jostu ekāmena galeriju.

 

 

 

 

 

2006. gada kluba sacensības bērniem 

Egils un Andris

2006. gada 15. oktobrī norisinājās kluba sacensības mazajiem karatistiem. Sacensību noteikumi ir maksimāli pietuvināti Shotokan cīņas noteikumiem: jāiezīmē pretinieks ar plaukstu, par to saņemot punktu. Lai izvairītos no traumām, mazajiem aizliegts tēmēt augšējā līmenī. Un atkal – tiesneši, punkti un uzvarētāji, un, protams, balvas 🙂 Skaties pilnu 2006. kluba sacensības galeriju 

 

 

 

 

 

 

 

2006. gada SUMO sacīkstes bērniem!

2006. gada SUMO sacīkstes Andra Grosberga karate klubā

Starp bērniem lielā cieņā ir SUMO – sacīkstes, kurās bērni pierāda savu spēku un izveicību, cīnoties uz paklājiem ar sev līdzvērtīgiem pretiniekiem. SUMO notiek vairākas reizes gadā mazo grupām un starp Andra un Egila audzēkņiem. Noteikumi pavisam vienkārši: uzvar tas, kas pirmais nogulda pretinieku uz paklāja vai izgrūž no laukuma. Ir, protams, arī balvas :)Skaties pilnu  SUMO 2006 galeriju