Par klubu

Andra Grosberga karate klubs dibināts 1994. gadā un pašlaik darbojas Rīgā trīs adresēs, piedāvājot gan bērniem, gan pieaugušajiem apgūt karatē zinības un prasmes, piedaloties treniņos, vasaras nometnēs, sacensībās, sporta spēlēs uc. A.Grosberga klubā apgūst karate Shotokan novirzienu, un klubs ir oficiāls J.K.A. pārstāvis Latvijā. Klubu pārstāv trīs treneri:

andris_s

Andris Grosbergs, kluba dibinātājs, JKA 3. dans

 

egils_s21

Egils Purviņš, JKA 2. dans.

 

 

   Roberts Oliņš, JKA 1.dans.

.
Karate kā cīņu māksla pazīstama jau vairākus gadsimtus, un 1910. gadā Japānā aizsākās karate Shotokan kustība. Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku pievēršas šim cīņas sportam vai mākslai. Kā rakstīja pats Funakoshi, Shotokan kustības aizsācējs, tad karate nav par uzvaru vai sakāvi, bet gan par personības izkopšanu līdz izcilībai!

Būdams viens no vismazāk traumatiskajiem karate novirzieniem (bezkontakta cīņa), Shotokan karate treniņi norit bez traumām un ir piemēroti bērniem sākot no 4 gadu vecuma. Treniņos tiek izkopta tehnika, attīstība skolnieku fiziskā attīstība un stiprināts gars un gribasspēks. Pieaugušo grupām Andris trenējas līdzi, radot sportisku, pozitīvu un aizrautīgu gaisotni, liekot treniņiem paskriet nemanot.

Aicinam arī tevi vai tavu atvasīti piebiedroties Andra skolnieku lokam, pamēģināt, kā tas ir – trenēties karate. Treniņu rezultātā cilvēks izkopj savu fizisko formu, raksturu, ir daudz sagatavotāks pašaizsardzībai, kad tas nepieciešams, un noteikt iegūst jaunus spēkus straujajam dzīves skrējienam!

Par karate. Īpaši piemērots karate bērniem ir no 4-12 gadu vecumam, kas:

  • izvēlas sportu bezdarbības vietā
  • vēlas pierādīt sevi, konkurēt ar vienaudžiem, pildot dažādus uzdevumus
  • vēlas fiziski un garīgi sevi pilnveidot
  • un kam patīk radikālas pārmaiņas

Klubā apgūsi Shotokan karatē , atbrīvosi prātu no ikdienas rūpēm, mazākie dalībnieki mācīsies disciplīnu un jautri pavadīs laiku. Treniņi notiek dažādās vecuma grupās trijās adresēs Rīgā, un treniņu grafiks ir atšķirīgs katrai vecuma grupai. Karate nodarbības sākas ar iesildīšanos, kam seko fiziskās izturības un tehnikas treniņš, izklaidējošas spēles un sacensības. Par prasmju attīstību liecinās josta, ko iegūsi karatē eksāmenos.

 

Vairāk par Shotokan karate lasi šeit.